Раџастан Камења Антички Dagger Нож Стариот Рачно Изработени Челик Сечилото Камила Коска Се Справи Со Чип - B7

Раџастан Камења Антички Dagger Нож Стариот Рачно Изработени Челик Сечилото Камила Коска Се Справи Со Чип - B7

Достапно за вашата нарачка
DEN 724.80
Залиха:

Убава handcarving на koftgari calligraphy дело на него со одлична состојба и челик сечила е тапа.Бренд : Раџастан Камења.Рачка Материјал : Камила Коска.Сечилото Материјал : Рачно Изработени Од Челик.Должина во инчи (") : 12.3", Тип : Dagger.Шанса да се купи Убава Автентични гроздобер во Shikar Лов резба Индо персискиот Mughal Dragger/Нож, директно од Индија на големо цена.Нови Dagger Нож Дамаск Челик Нож рачно изработени Природни Mughal Зелена Жад Камен се Справи без Обвивка.Сечилото ќе биде тапи за извоз причини од Индија, но тоа може да се заостриле.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата