CYzpf Рок Сол Светилка Дрвени База Ноќни Табела Светилки Романтична Страна Направена Кристал Расположение Светлина USB Креативни Модерни за во Спалната соба за Стати?

CYzpf Рок Сол Светилка Дрвени База Ноќни Табела Светилки Романтична Страна Направена Кристал Расположение Светлина

Достапно за вашата нарачка
DEN 249.60
Залиха:

▲ рок сол светилка се рака оформена од страна на стручни професионалци од Природни Хималаите Розова Кристал Рок Сол.Огнот Кошница Светилка е фиксиран на една убава врежан се Зголеми Дрвени панел. ▲ Кога се загрева работи како прочистувач на воздухот од емитуваат негативни јони во воздухот, обезбедува ioniser ефект и води кон светлината терапија за намалување на стресот и зголемување на енергијата.Хималаите солт светилки се древен дар од мајката природа, за подобро и здрав живот. ▲ Здравствени Придобивки : Хималајска Кристална Сол помага за лекување на многу болести.кристалната сол светилки за поддршка на третман на алергии, респираторниот систем и крвниот систем болести.Поради нејзините убави и богати бои, сол светилки се исто така се користи во боја терапија, односно, chromo терапија.Своите смирувачки светлина помага neurotic лица & луѓето кои страдаат од несоница. ▲ Рачно Изработени Сол Светилка : Професионално рачно резбани рок сол од, кога се запалени, светилка зрачи со топла, килибар сјај, обезбедување на смирување на атмосферата за да помогне да се создаде чувство на мир и релаксација. ▲ Рок Сол Светилка Со атрактивна форма, единствен материјал и мулти-цел, тоа е совршен подарок за празници, родендени, ви благодариме, Црн петок, Сајбер понеделник и сите други посебни Прилики.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата