Tongina Дрвени Модел Алатки Кабинет Складирање Стои Багажник за Молив Алатка Accs

Tongina Дрвени Модел Алатки Кабинет Складирање Стои Багажник за Молив Алатка Accs

Достапно за вашата нарачка
DEN 575.76
Залиха:

Лесен за монтажа за побрзо, професионална работа.Материјал : Дрвени.Ultifuncational модел правење workbench, дрвени хоби модел на боја алатка во комбинација кабинет за модел се направи.Големина : Прибл. 300x165x120mm / 11.8x6.49x4.72inch.Одговараат за малата сцена, прирачник модел на производство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата