ВЕНО Количка за Складирање Бин со Капак, Здрав Складирање Кутија, Плакарот Организатор, Расадник Забавува, Расклопна Кошница, со Рачка, за Дома, Спална соба, Игра Со?

ВЕНО Количка за Складирање Бин со Капак, Здрав Складирање Кутија, Плакарот Организатор, Расадник Забавува, Расклопна

Достапно за вашата нарачка
DEN 575.76
Залиха:

Димензии : 14.4 W x 10 D x 8.5 H инчи.ВЕНО чување на кутии се расклопна.Тоа може да биде укината станот за да зачувате простор кога не се во употреба, која ви обезбедува дополнителен простор за складирање и поголема флексибилност при организирањето на нередот.Издржлив Материјал : Една од најсилните расклопна складирање кошеви/кантите на пазарот.Овие кутии се направени од нашата премиум 220 GSM обложени полипропилен пациентот материјал кој е издржлив и здрав.Тие се лесно да се чисти со брише и отпорни на вода.Секој од кантите безбедно да се држи до 30 кг и има картон на секоја страна, што го прави кутии за здрав и го задржува формата кога го држите повеќе работи.Класичен Дизајн : Дизајнирани да одговараат на ентериерен декор и стил во секоја соба во дом или канцеларија.Капакот може да се задржи продукти далеку од прашина, и тоа го затвора бин цврсто, имајќи сè се чисти внатрешноста, Секој бин има тешки webbing рачки, засилен дното, и ригидно вметната картони кои го прават овие кутии силен, издржлив, и трае засекогаш!. 3 Месеци Гаранција : Нашите трајни чување на кутии може да трае и до 3 пати повеќе од евтини кантите.Овој уникатен и нови дизајнирани производот доаѓа со 90-Ден гаранција.Контактирате за било каков проблем и ние ќе брод нов бин БЕСПЛАТНО или ви обезбеди подобро решение.Ако не сте задоволни, ние не сме среќни!.Мулти-Апликација : ВЕНО количка за отпадоци може да се сместат играчки, канцелариски материјали, облека, чорапи, долна облека, книги, кошули, ќебиња, пешкири, дребулии, фото албуми, датотеки, шалови, итн.Тие може да се широко се користат во дневната соба, канцеларија, под вашиот кревет, отворени полици, багажникот, полици за книги и слично.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата