Самовила Светла Батерија Управувана, 33 Ft Батеријата Напојува String Светлина, 100 LED Топло Бела Батеријата Самовила Светлина за Спалната соба Божиќ ноќ на Вештерките Па

Самовила Светла Батерија Управувана, 33 Ft Батеријата Напојува String Светлина, 100 LED Топло Бела Батеријата Самовила

Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76
Залиха:

【ВОДООТПОРЕН и БЕЗБЕДНОСТ】JTBHBTL Батеријата самовила светла(Батерии не се вклучени) се користат 3 x AA батерии со 4.5 V низок напон безбедност дизајн, вие не се грижите за децата на допир. 100 микро LED батерија управувана самовила светлата е IP68 водоотпорен, оваа светла string батерија управувана може да се потопува во вода, идеален за внатрешна и надворешна декорација.Ве МОЛИМЕ ВНИМАНИЕ : батеријата кутија не е водоотпорен. 【ОДЛИЧНА ФЛЕКСИБИЛНОСТ & DIY】На 100 мали LED светла string батерија управувана се состои од високо-квалитет 33 ft Сребрени жици, кои го прават тоа тешко и здрав, не е лесно да се скрши, освен.Тоа е исто така многу флексибилна и лесно може да се извртени во било која форма, совршен за моделирање. 【НИСКА ПОТРОШУВАЧКА на ЕНЕРГИЈА, ЛЕСНО да се НОСАТ】 батеријата напојува string светла се ниска потрошувачка на енергија, Повеќе од двојно од работното време на светлината string од општите батерија самовила светла.лесно може да се носи околу поради своите мали димензии.(Батерии не се вклучени). 【DIY ОСВЕТЛУВАЊЕ ДЕКОРАЦИЈА】Оваа Мини LED батеријата string светла совршен за да се користи како свадба централен, ги красат партија, Божиќ, тегли, вазни, виното во шишиња, садење,Новогодишни елки,камп и други, ресторан и дете соба, каде било внатрешна или надворешна употреба на осветлување украси и проекти. 【КВАЛИТЕТ WARRENTY】Ние нудиме 1-на Година квалитетот гаранција за мини светла.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со НАС директно за било какви прашања и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата