Cardstock и Повеќе Мраз Shot Чаша Силиконски Калап Послужавник - Создава 4 Снимен Очила од Мраз - Големи партии, лето, 4ти јули, и многу повеќе!

Cardstock и Повеќе Мраз Shot Чаша Силиконски Калап Послужавник - Создава 4 Снимен Очила од Мраз - Големи партии,

Достапно за вашата нарачка
DEN 262.80
Залиха:

Силиконски Мраз Shot Чаша Мувла - Ја Создава 4 Мраз Снимен Очила.Едноставно пополнете силиконски калап со вода, нека седат во вашиот замрзнувач, откако замрзнати лесно да се отстрани шут чаши направени од мраз!Истурете една и уживајте!.Машина за миење садови безбедно за лесно чистење!Издржливи Силикони Мраз Shot Чаша Мувла.Овие се одлични партии, новина подароци, колеџ партии, плажа дена, и многу повеќе!.Оваа силикони мраз shot чаша мувла е совршен за вашата следна партија!Едноставно пополнете го калапот со вода, да се постави во замрзнувач, а потоа лесно да ги отстраните целосно непроменети шут чаши направени од мраз!Клучни Карактеристики Има една унца пер стакло Сет од 4 Мраз шут glasses Dishwasher Безбедно за лесно чистење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата