2 Парчиња Beaded Телефон Рака Шарм Симпатична Мобилен Телефон Lanyard врвка за околу Рака рачно изработени скапоцен камен Монистра Хривнија Keychain Декорација Додатоци за Ж

2 Парчиња Beaded Телефон Рака Шарм Симпатична Мобилен Телефон Lanyard врвка за околу Рака рачно изработени скапоцен

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

Она што ќе добиете : пакетот вклучува 2 парчиња beaded телефон lanyards во различни бои, 2 парчиња копче синџири и 2 парчиња клучните прстени, што ќе ви овозможи да се избере и користи според вашата желба, или можете да ги споделите со семејството и пријателите.Соодветна големина : мобилен телефон lanyard рака е околу. 21 см/ 8.27 инчи долг, на кој lanyard е прибл. 4.5 cm/ 1.77 инчен, клучот синџир е прибл. 3.5 cm/ 1.38 инчи, и клучот прстен е прибл. 2.8 cm/ 1.1 инчи, што го прави полесно да се носат или висат на вашиот зглоб.Квалитет на материјалот : на телефонот шарм се главно направени од квалитетни природни камења, рачно изработени, мазна, кул, лесни и удобни; Дури и ако таа има иста боја, секој камен ќе бидат различни бидејќи на мала разлика.Исклучителен дизајн : телефонот lanyard врвка за околу рака е составен од 2 различни големини на монистра и еден вид на алуминиум во сребрена монистра, која има убава форма и елегантен стил по внимателна дизајн; Ако сте во потрага за таква стилски и убави телефон синџир, не двоумете се.Практична примена : овие beaded телефон ремени се погодни за разни декоративни наврати и се лесни за употреба, која може да бидат цврсто закачени на мобилни телефони, таблети, камери, копче за синџири, лични карти, USB флеш драјвови, чанти и ранци како убава декорација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата