Probrico Влез на Врата Knob Заклучи Собата и Двојно Цилиндар Deadbolt Комбинација Сет, Масло Протри Бронза (3 Парчиња) Внесени Слично...

Probrico Влез на Врата Knob Заклучи Собата и Двојно Цилиндар Deadbolt Комбинација Сет, Масло Протри Бронза (3 Парчиња)

Достапно за вашата нарачка
DEN 948.00
Залиха:

ВНЕСУВАЊЕТО СЛИЧНО : Сет Од 3 Внесени Вратата Копчиња и 3 Deadbolts.Deadbolt управуван од копче надвор и внатре.ИСТОК за ДА го ИНСТАЛИРАТЕ : Инсталира во минути, само со шрафцигер.Се вклопува врати 1 3/8" 1 3/4" дебел; Latch е прилагодлив 2 3/8" или 2 3/4" backset.На latch плоча е квадратни, и не може да се отстранува.Цврсти и издржливи, практични за долго време.Се вклопува Удобно во Рака.Убаво Зафат за Целото Семејство. 60mm(2-3/8") или 70mm (2-3/4") latch.Одговара на сите врати од 35 до 45 mm(1-3/8" да 1-3/4") дебелина.Инсталира во неколку минути, само со шрафцигер и сите градежни додатоци се вклучени во пакување кутија.Тоа може да биде инсталиран на двете десната рака и левата рака врати.Двојно Цилиндар Lockset : Отворена/Заклучување од страна на копчињата за надворешни или внатрешни работи.Влез на Врата : : Код од внатре (со помош на копчето) и рачно да го користите копчето на надворешноста.внесувањето слично брави,тоа може да се минимизира копчиња.Можете да користете еден клуч за отворање на сите брави ќе го купите.Имаме цела современата колекција дизајнирана со внимателен, ергономски стил и ветување свеж нов изглед за вашиот дом.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата