3INA ШМИНКА - Вегетаријанци - без Суровост - Усна Сјај 100 - Јасно Усна Сјај - Огледало-ефект - Сјајни Изгледа - Крем Текстура - Високо Пигментирани - Усна Сјај со стапче

3INA ШМИНКА - Вегетаријанци - без Суровост - Усна Сјај 100 - Јасно Усна Сјај - Огледало-ефект - Сјајни Изгледа

Достапно за вашата нарачка
DEN 336.00
Залиха:

ГЛАЗУРА ВАШАТА НАСМЕВКА СО СЈАЈНА СЈАЈ : Усна Сјај на вашите усни им дава сигурен долготраен сјај.Изберете од 8 живописни нијанси кои може да се носат сами или во текот кармин за да додадете подлабоко високо сјаен финиш.СВЕТЛИНАТА НЕ-ЛЕПЛИВА ФОРМУЛАТА : Усна Сјај е формулиран за да планирам за без напор, да ги дадете вашите усни висок сјај и долготрајна боја без чувство премногу тешка.ПРИМЕНА : нанесете мала количина директно на усните за природен изглед, или преку енергична усна бои за повеќе софистицирани заврши.На Усна Сјај има стапче за повеќе прецизност.ЦВЕТЕН УСНА СЈАЈ : Изберете помеѓу нашето 8 живописни бои и се даде на вашите усни на shinny ефект што тие заслужуваат.Пигмент ќе направите вашите усни да изгледаат целосни и kissable!. 100% БЕЗБЕДНО и без СУРОВОСТ - 3 INA ви дава шанса да поседувате сочинуваат и козметички производи кои се безбедни за употреба и имаат совест.Овој производ е вегетаријанска и се уште не се тестирани на животни.Диско-топка блесне целосно на punchy пигмент и партија дух.Се сјајни и супер сјајните ефект без чувство на леплива или тешки усните.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата