Voova 13 13.3 Инчен Лаптоп Ракав за Носење, Водоотпорен Компјутер Торба Компатибилен со 13 Macbook Air/Pro М1 2020 14 2021,13.5 Површината Лаптоп/Книга 3/2, Dell XPS 13, HP Acer Chromebook, Црна

Voova 13 13.3 Инчен Лаптоп Ракав за Носење, Водоотпорен Компјутер Торба Компатибилен со 13 Macbook Air/Pro М1 2020

Достапно за вашата нарачка
DEN 387.36
Залиха:

♥Намерна & Практичен Дизајн : Voova елегантни лаптоп футрола е лесен како паметни како што изгледа,носејќи опција вклучуваат монтажни рамо, рака и врвот потиснати рачка,рачки може да се навивам далеку во двете страна pocket скриени и кога не треба, торба може да се користи како самостојна ракав во ранец, briefcase или багаж, тоа е совршен идеален за бизнис и патување. ♥Компактна Форма Нуди Доволно Простор.Топ-оптоварување zip на вреќа слајдови непречено и овозможува лесен пристап до вашиот лаптоп компјутер.Удобен двете страни пред џеб продавници за напојување,пенкала,глувци и други додатоци.Плус, пред патент џеб и им обезбеди на вашите лични вредни essentials во безбедно место, како мобилен телефон, карти итн.со брз пристап и имајте секогаш при рака, тоа е одличен избор, секаде каде што сме бегале во канцеларија или работа од патот. ♥Одлична Заштита : Voova торба за лаптоп има трајни водоотпорен материјал и внатрешни мека меки руно наредени ви помогне за носење и заштита на вашиот опрема од случаен пад, шокови, се судрат и нула & истури.Додадете исклучителна патент и метална кука & јамка,сите стрес поени се зајакнати, бидете сигурни дека tote торба не се распадне при вршење на тешки товарни. ♥Внатрешни Димензии : 13.4 x 9.5 x 1.0 инчен (35 х 24 х 2.5 цм);компатибилен со Apple 13-13.3 Mac Book Air/Pro (Ретината) 2016-2020 13 Инчен Новиот Mac Book Air/Pro М1 2020 14.2 Инчен Новиот Mac Book Pro 2021 12.9 инчен i Pad Про 13.5" Microsoft за Лаптоп 4/3/2 Површината Книга 3/2 Acer Chromebook R 13 Acer Swift/Спин 7, 5 13.3 Dell Inspiron 13/14 HP Elitebook/Спектарот 13.3 HP Завист/Stream 13 ASUS Zen Book/Chromebook 13" ASUS Vivobook/Zen Book Flip13.3 и повеќето 13-13.5 инчен компјутер ultrabook. ♥Она што Ќе Добиете за : 1 x 13 инчен лаптоп ракав торба+ Прилагодливи рамо, рака-Вистинска VOOVA заштитна марка на Производи - Ние гаранции да се обезбедат 1-Месец се врати без никаква причина и услуга за замена & животот-за време на бесплатна услуга за клиентите, Ние ги сакаме нашите клиенти да бидат задоволни со prducts и среќен шопинг искуство.Ние се грижиме само за лансирање висок квалитет лаптоп случај кои ги задоволуваат вашите потреби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата