UltraTech 2030 Ултра-Режа Лифт Пелена со 8 Прицврстување Магнети, 10' Должина x 16 Ширина

UltraTech 2030 Ултра-Режа Лифт Пелена со 8 Прицврстување Магнети, 10' Должина x 16 Ширина

Достапно за вашата нарачка
DEN 2712.48
Залиха:

Фати масло протекување, drips и мали spills од режа лифтови - ги carpeted, ново насликани и други тротоарите чисти.Држи хидраулично масло и други масла од капе врз подови - елиминира лизга опасности и неуредна исчисти-ups-от.Абсорбента материјал е поли-поткрепени да се задржи апсорбира течности од протекување низ.Пелена е брзо и лесно да се инсталира со осум тешки-должност, за прицврстување на магнети - останува во место, дури и кога опрема е преместена на различни локации.Мерки за 10-метри должина од 16-инчи ширина.Ultra Tech Ултра-Режа лифт пелена.Фати масло протекување, drips и мали spills од режа лифтови - ги carpeted, ново насликани и други тротоарите чисти.Држи хидраулично масло и други масла од капе врз подови - елиминира лизга опасности и неуредна исчисти-ups-от.Абсорбента материјал е поли-поткрепени да се задржи апсорбира течности од протекување низ.Пелена е брзо и лесно да се инсталира со осум тешки-должност, за прицврстување на магнети - останува во место, дури и кога опрема е преместена на различни локации.Мерки за 10-метри должина од 16-инчи ширина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата