Меур Наредени Поли Mailers, 5 x 10, Бела, 25/Случај

Меур Наредени Поли Mailers, 5 x 10, Бела, 25/Случај

Достапно за вашата нарачка
DEN 1418.40
Залиха:

Mailers се комбинираат отпорност на влага на полиетиленска кеса со амортизирање меур обвивка.Светло-тежина да се намали трошоците за превозот.Подесувате и отпорни на абење.Авто-печат. 5 x 10" (25 Pack) Меур Наредени Поли Mailers.Mailers се комбинираат отпорност на влага на полиетиленска кеса со амортизирање меур обвивка.Светло-тежина да се намали трошоците за превозот.Подесувате и отпорни на абење.Авто-печат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата