Liudan Платформа Камион Камион со Платформа за Нечујно Тркала Свитлива Рачка Пластични Палубата Притисни Количка за Домашна Канцеларија Книжарници се Движат со Висо

Liudan Платформа Камион Камион со Платформа за Нечујно Тркала Свитлива Рачка Пластични Палубата Притисни Количка

Достапно за вашата нарачка
DEN 2179.20
Залиха:

Виткање платформа притисни количка е одличен за дом, канцеларија, магацински простор, гаража, работилници, школи, градина употреба.Платформата е направен од високо-квалитетни PP пластика, со добра цврстина и засилен дизајн на грбот, што го прави товарот поголеми и постабилни.Капацитет : 150kg/ 330lb, 300kg/660lb.Материјал : метал рачка+пластика палубата.Големина на : Мал : 72*46cm(28.3*18.1 инчен), Големи : 90*60см(35.4*23.6 инчен).Без разлика дали сте се движат предмети за домаќинството, дрвени штици или багаж, ова dolly може да го направи тоа на сите!И без оглед на тоа каде се користи, на свитлива структура е совршен за лесно складирање во вашата гаража, подрум, канцеларија, складирање плакарот или склад.Спецификации : Предмет тип : платформа cart Load капацитет : 150kg/ 330lb, 300kg/660lb Material : метал+plastic Size : Мали : 72*46cm(28.3*18.1 инчи)Големи : 90*60см(35.4*23.6 инчи)Забелешка : 1. Ве молиме изберете големина, боја и бројот на парчиња пред да нарачате.2. Само производ е вклучен, други реквизити се користи за снимање не се вклучени во производот, ве молиме потврдете пред купување.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, некои грешки може да се случи, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата