LUOHAIMEI Брзини 1Pc Посебни Обичај ПОМ Опрема 1M 10 Заби 11 12 13 14 до 25 26 27 28 29 Заби за Механички Брзини Поправка Делови (Дупка со Дијаметар : 3мм, Број на Заби : 15 Заби)

LUOHAIMEI Брзини 1Pc Посебни Обичај ПОМ Опрема 1M 10 Заби 11 12 13 14 до 25 26 27 28 29 Заби за Механички Брзини

Достапно за вашата нарачка
DEN 715.20
Залиха:

Answer : ___________________________ NOTE : 1. цената за 1 Парче, превозот со стандардни целосно следење на информации. 2. Ова е обичај прави производот, производство е ограничен.Опрема образец дизајн и употреба цената е висока, па цена за примерок е скапо.Modoule : 1 M.Материјал : ПОМ.Дијаметар на дупка На : 3/ 3.17/ 4/ 5/ 6/ 6.35/ 7/ 8/ 9/ 10/ 11/ 12. Answer : ___________________________ NOTE : 1. цената за 1 Парче, превозот со стандардни целосно следење на информации 2. Ова е обичај прави производот, производство е ограничен.Опрема образец дизајн и употреба цената е висока, па цена за примерок е скапо.Modoule : 1 MMaterial : POMDiameter на дупка На : 3/ 3.17/ 4/ 5/ 6/ 6.35/ 7/ 8/ 9/ 10/ 11/ 12.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата