Ukaste Жените Водат Висок Пораст Тренингот Joggers Панталони - Патување Дневна Работи Заострените Sweatpants

Ukaste Жените Водат Висок Пораст Тренингот Joggers Панталони - Патување Дневна Работи Заострените Sweatpants

Достапно за вашата нарачка
DEN 599.76
Залиха:

80% Најлон, 20% Spandex.ГОЛЕМИНА на ЗАБЕЛЕШКА : Оди една големина до ако претпочитате помалку сит се вклопуваат.Бранеа-мека, мазна и истегнување, лесни, но не и тенки.Пред далноводи џебови да се одржи вашите раце, телефон, паричник, клучеви итн.Дише и влага wicking ткаенина ви држи свежо и удобно.Мазна корселе лежи рамно на вашата кожа да обезбедува стомак контрола и да се направи вашето тело изгледаат потенки.Разноврсна панталони може да се носи за дневна, патување, трчање, планинарење, јога или повик за секојдневно носење.Да ви обезбеди максимална удобност, поддршка и опфат.Еластичен корселе нуди повеќе флексибилност.Скриени корселе џеб да се одржи на мали објекти.Ви овозможи максимална слобода на движење додека да се наведнуваат и истегнување.Обезбеди вториот-на кожата мекост и chafe-слободен удобност.Фитили влага далеку од вашата кожа.Идеално за јога, тренингот, трчање, џогирање, патување, lounging, или како дневна activewear.Лесен и еластичен материјал нуди максимална удобност за време на тренингот.Широк корселе обезбедува обичај се вклопуваат додека тенок, конусни дизајн ви овозможува да се движи слободно.Совршен за јога, џогирање, работи, lounging околу или повик за секојдневно носење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата