1pcs Виолетова Цвет Везени Закрпи да се Шие На Железо На Додатоци

1pcs Виолетова Цвет Везени Закрпи да се Шие На Железо На Додатоци

Достапно за вашата нарачка
DEN 275.28
Залиха:

1pcs цветови, везови applique да се шие на закрпи.Да се шие на железо или на Облека(се гуми за џвакање).Совршен за долна облека, фустани, кукли, измени уметност, couture, костим, накит дизајн, pillowcase, дома декор итн.Материјал : Rayon теми; Големина pls следат picuter.Нашиот магацин се наоѓа во Кина, и сите парцели се испраќаат од страна на Кина пост e-Пакет.Нормално, тоа трае 7-15 дена (освен викендите) за да се дојде со следење на број; Овој производ ќе дојде со вистински доживотна гаранција дека е добро за една слободна замена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата