Blaupunkt AMP1904D Универзален Автомобил Говорникот Засилувач од Класа D 4-Канал 1800 W Max Моќ

Blaupunkt AMP1904D Универзален Автомобил Говорникот Засилувач од Класа D 4-Канал 1800 W Max Моќ

Достапно за вашата нарачка
DEN 1896.00
Залиха:

Засилувач Класа : D. Максимална Излезна Моќност : 1800 W.RMS Моќност (2 Ohms) : 170 W x 4. RMS Моќност (4 Ohms) : 120 W x 4. Зачестеност Одговор : 10 Hz-30 Hz.Јачина на Бучава Сооднос : => 96d B.Напон Снабдување : 11-15 V Dc.Се здобијат со Прилагодите : 250m V-6 V.На Blaupunkt AMP1904 D 1800 W 4-Канал, Полн Опсег Засилувач (AMP1904 D) отелотворува над 90 години на иновации и квалитет во Blaupunkt производи, што го прави совршен засилувач да го инсталирате во вашиот моторно возило.Со оптимизиран 170-watt RMS излез и максимална излезна моќност од 1800 w, можете да ја дадете вашата музика огромен поттик за во власта и дека ќе има вас и вашите патници забавите додека на патот.Овој тенок засилувач совршено се вклопува во секој багажникот, па лесно можете да ја поврзете со вашиот стерео систем.Се amped за Blaupunkt 1800 W 4-Канал, Полн Опсег Засилувач (AMP1904 D) и да ги преземат на вашиот автомобил за да на следното ниво.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата