Миленичиња Куче Измет Торба Носителот, Измет Торба Фармацевт Куче Торба Носителот Куче Отпад Торба Фармацевт Милениче Отпад Кеси Организаторот ги Собереш Измет Т?

Миленичиња Куче Измет Торба Носителот, Измет Торба Фармацевт Куче Торба Носителот Куче Отпад Торба Фармацевт Милениче

Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76
Залиха:

Материјал : направен од премиум метал + СТП, лесни и издржливи.Големина : 9*5*5 CM/3.5*2.0*2.0 инчи.Тежина : околу 30g.Бои : кафеава, розова, мраз зелена, сина боја за да изберете.Пакет се Вклучени : 1*домашно Милениче ѓубре торба за чување торба.бои : кафеава, розова, мраз зелена,сина Пакет се Вклучени : 1*домашно Милениче ѓубре торба за чување bagsize : 9*5*5 CM/3.5*2.0*2.0 inchesmaterial : метал + PUweight : за 30g1. Користење на високо-квалитетни СТП кожа ткаенина, таа се чувствува повеќе удобен и модерен.2. Со перфорирани дизајн, ѓубре торба може да биде извадена без отворање на патент.3. Голем капацитет за дизајн, додека одење на кучето, исто така можете да ги зачувувате вашите клучеви и картички добро.4. Висок квалитет на метални куки може да бидат обесени слободно, што го прави повеќе преносни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата