Клипот со Пластична Тело и 60см Челик Сечилото, Атлас.

Клипот со Пластична Тело и 60см Челик Сечилото, Атлас.

Достапно за вашата нарачка
DEN 619.20
Залиха:

Иновативниот Дизајн : Со анатомски зафат форма што обезбедува удобност при ракување со алатка.Сечилото на : Нерѓосувачки челик, 60 cm широки, 0.3 мм дебел.Адаптер : Има адаптер за употреба со полнила.Парче за агилност и брзина добивка за апликации во тешко да се постигне тавани, ѕидови и места.Идеален за употреба со овој Атлас, Latch-Лесно линија.Со парична казна се заврши.Агилност и брзина во мазнење на тестото.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата