uxcell Игли Валчести Лежишта, Еден Начин Лого, 8mm Понесе 12mm OD 22mm Ширина 2 парчиња

uxcell Игли Валчести Лежишта, Еден Начин Лого, 8mm Понесе 12mm OD 22mm Ширина 2 парчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 155.76
Залиха:

Големина на : (I D. (Препратена)= 8мм, К. Г. (D)= 12mm, Ширина (C)= 22mm).ST14 челик подготвени куп, GCr15 игла ролки еден начин спојки.Добар топлина толеранција, високо оптоварување на капацитет на носивост и вкочанетост.Ниска пресек, се овозможи намалување и одговара за користење во ограничени монтажа простори.Пред-Подмачкано.Добри работи својства.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата