Kindred Храбро Busty Рацете Слободни Транспорт Градник (Црна, Големи Busty) & Органски Перат Градите Влошки Пакет

Kindred Храбро Busty Рацете Слободни Транспорт Градник (Црна, Големи Busty) & Органски Перат Градите Влошки Пакет

Достапно за вашата нарачка
DEN 1283.76
Залиха:

На патентиран дизајн карактеристики на Easy Clip систем - dual клипови така, можете да носат ист градник во текот на целиот ден (или цела ноќ) долго!Тенкиот слој на пренослив баласт во овој старечки градник е надворешен слој и иновативниот dual-клип дизајн обезбедува непречено погледнете под било каков вид на облека.Грижа Инструкции : За најдобри резултати, рака мие или перат на деликатни циклус во долна облека за миење торба.Висат сува.ДИМОВСКА & ТРАНСПОРТ ESSENTIALS - Овој пакет вклучува менува играта Возвишени Busty Hands-Free Транспорт & Старечки Градник и наградуваниот Органски Перат Градите Влошки 8-Pack, совршен duo за чување и транспорт на мамас.Со contoured форма да се вклопуваат во вашиот Kindred Храбро транспорт и чување градници, овие старечки влошки ќе се постават непречено и дискретно под облеката.Иновативни Easy Clip систем има две клипови, еден за транспорт слој и еден за нега слој.Kindred Храбро ултра-меки, противалергиски, Органски Градите Влошки нудат удобност и практичност за мајки доилки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата