Натали Tripod Подот Светилка во Црн Орев

Натали Tripod Подот Светилка во Црн Орев

Достапно за вашата нарачка
DEN 3435.60
Залиха:

Tripod Подот Светилка.Тапан Сенка.Кат Кабелот За Напојување.Сијалицата : 1 E26 40 W Макс (Не се Вклучени).ETL Наведени; LED Компатибилни.На Натали Tripod Подот Светилка enchants со софистицираност во вашата дневна соба, спална соба, трпезарија, дневна или.Оваа tripod светилка harmonizes во современата или еклектична поставки, кој карактеристична средината век модерен дизајн.Дрво и метални шипки интегрира суптилни детали и ја надополнува преголеми тапан сенка елегантно украсување ова стои светилка.Натали е опремен со кабелот за напојување и вклучување/Исклучување На нога прекинувач и бара 1 E26 крушка, 40 W max, или LED еквивалент (не се вклучени).Сет Вклучува : Една - Натали Tripod Подот Светилка Производ Димензии : Вкупно Производ Димензии : 22"L x 22"W x 60.5"H Сенка Димензии : 18"L x 18"W x 10"H Должина на Кабелот : 79"Л.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата