Вистина или Пијалок Снимен Очила

Вистина или Пијалок Снимен Очила

Достапно за вашата нарачка
DEN 288.00
Залиха:

ДОДАДЕТЕ ЗА ПОПУЛАРНАТА ИГРА : Овој пакет е изграден за крајната Вистина или Пијалок Шампион во потрага да ја засили својата игра!Додадете овие Вистината или Пијалок специјално издание снимен очила за вашиот следен Вистината или Пијалок пресметка.Поставете доаѓа со две чаши : вистина стакло, и пијалок стакло, се разбира.Секој стакло има 1.75 оз на вашиот избор на течност храброст.КАКО ДА се ИГРА : правилата се едноставни : Поставете од пијалоци, и измешано заедно палуби на вашиот избор.Нерешено картичка и да поставуваат прашања кои се печатени на тоа.Ќе ви кажам на ладна вистината, или да земе убаво беспомошна пијат?Ноќта е крајот, вие сите ќе биде подобро пријатели по барање на прашања што никогаш не би се осмелиле побара гласно.Се препорачува за групи од 2 до 8 луѓе.Совршен за група средби, па дури и забава прв датум.СОВРШЕН ЗА ВОЗРАСНИ ЛИЦА И ИГРА НОЌИ : Оваа игра е совршен пресврт на класичната игра партија.Идеална додадете во вашиот неделен игра ноќ, frat партии, смел icebreaker на диплома или bachelorette партија, или вашиот сезонски канцеларија страни.БИДЕ КРАЈНАТА ПОДАРОК ДАРИТЕЛ : Вистина или Пијалок прави голема & смешно подарок за мажи, жени, или секој кој е подготвен да се добие малку чудно.Го прави одличен, шеф-претворање роденден дар, и ќе биде апсолутна легенда на вашиот следен бел слон партија.НАПРАВЕНИ од СТРАНА на НАМАЛУВАЊЕ на : врз Основа на нашите хит на You Tube серија Вистината или Пијалок, со текот на 2.4 милијарди пати (и пребројување на гласовите!).Ние направивме оваа игра како начин да се тестира границите, имаме со пријателите, семејство и за оние кои ги сакаме.Така да се повлече до седиштето!Шишето е единственото нешто што стои помеѓу вас и крајната вистина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата