Linco Фено Студио Осветлување Студио Softbox Чадор Рефлектор (3 во 1) Фотографија 9x10 нозе Позадина Стојат Комплет со 3 Боја Муслин & Стеги

Linco Фено Студио Осветлување Студио Softbox Чадор Рефлектор (3 во 1) Фотографија 9x10 нозе Позадина Стојат Комплет

Достапно за вашата нарачка
DEN 4799.76
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Фено 3 во 1 Фотографија Плоштадот Студио Фото Сребро Чадор Рефлектор Softbox. 32" Фото Студио Бела Премиум Мека Чадор Рефлектор.Големи се Справи со Еден Светлината Главата:Бакар Кабелот за Напојување, Керамички База со Заштитник и Нечистотија-Доказ Капа. 9 Метри Висок 10 Метри Широк Позадина За Поддршка На Системот (4 Делови). 6.5 Метри Висок Зенит Светлина Стои : Здрав и Лесен. 2 x Linco#3402-2 24" Фотографија Студио Фено Плоштадот Сребро Чадор Рефлектор Softbox - 3 функции во 1 : softbox, рефлектор, чадор (со дифузор) - Чадор-стил softbox : Лесно да се Assamble 2 x Linco#3012 Фотографија Студио Висок Квалитет Бела Чадор Рефлектор - Size : дијагоналната линија 32" - Направени од високо квалитетен Материјал 4 x Linco#5110 Cirrus Еден Светлината Главата со Керамички База Заштитник и Нечистотија-доказ капа - E27 Керамички База - Купер кабелот за Напојување со on/off прекинувач - Нов Дизајниран функција 1 : Големи се Справи со Телото 4 x Linco#8806 Linco Зенит 6.5 стапки светлина стојат 4 x Linco#PP171055 фотографија студио мека бела сијалица - Редовни завртка база E26. - Повеќе енергетски ефикасни (користите 23w енергија, производство на 100 W осветлување). 1 x Linco#4154 Linco Зенит Позадина Стојат Поддршка на Системот - 9 метри висок позадина стојат (4 секции), со што поголема и побезбедна стапало - 10 метри широк Crossbar Поддршка (4 Секции), поврзани со една акција брави, прилагодливи 1 x Linco#GEN0510 T Фотографија Студио Зелен Екран Позадина Муслин Позадина(5x10 Стапки) 1 x Linco#WH0510 T Фотографија Студио Бел Екран Позадина Муслин Позадина(5x10 Стапки) 1 x Linco#BLK0510 T Фотографија Студио Црн Екран Позадина Муслин Позадина(5x10 Нозе) 5 x Linco#4228-1 Позадина Носители (Позадина Помошник) 2 x Linco#4216-1 Linco Нови Дизајнирани Премиум Фотографија Студио Позадина Муслин Носителот Менгеме Клип.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата