80 1-инчен (2.5 cm) Занает Копчиња, Шиење Станот-Назад Копчиња, Различни Пластични Шиење Копчиња, што се Користи за да се шие Занаети, Облека Јакни, DIY Занаети, scrapbooks (8 Бои)

80 1-инчен (2.5 cm) Занает Копчиња, Шиење Станот-Назад Копчиња, Различни Пластични Шиење Копчиња, што се Користи

Достапно за вашата нарачка
DEN 119.76
Залиха:

Материјал : Еко-пријателски материјал голем смола копчиња.Број на копчиња : 1 инч, со 4 дупки Количина : 80 парчиња во пакување Боја : Шарени.Висок-квалитет копчиња : копчињата се всушност се многу убави, со заоблени рабови, јасно, светли бои, и без промена на бојата.Здрав копчиња, мазна површина, водоотпорен и издржливи, може да се залепи со лепак, лента, нишка, лента и сл.Широк спектар на апликации : Тие може да се користат како замена за детски кошули, погоден за фино спорт, разни занаетчиски предмети, копче за сортирање игри со децата, занает одлуки, шиење, палта, џемпери, колекционерски предмети, плетење, crocheting, - Карта во донесувањето одлуки и DIY проекти, бележник декорација, итн.Кога ќе испратите DIY занает како подарок преку копче, вашите пријатели ќе ви се допаѓа и да ја цениме вашите прекрасни идеи.Висок квалитет : добро направен, трајни и добар квалитет, овие копчиња може да биде сува исчистени и измиени.Answer : ___________________________ Note : Мали предмети не се погодни за деца под 3 години!.Спецификација на производот : 1 инчи (25 mm).Боја : Multicolor (8 бои).Количина : 80 парчиња/кутија.Користење на висока-квалитет смола наместо пластични.Светли бои, 8 бои може да се меша.Вашите барања за DIY занаети.Модерен изглед, рамни на дното на 4-дупка дизајн, нема назад прободе.Лесно да се чисти, може да биде суво чисти или измиени.Подобра текстура, тоа се чувствува мазна дури по долго време користење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата