јас ја играат. со зелена зеле Бебе-Момчиња 12 Месец

јас ја играат. со зелена зеле Бебе-Момчиња 12 Месец

Достапно за вашата нарачка
DEN 515.28
Залиха:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.помага да се обезбеди ultimate обезбеди заштита за бебиња & пливачи.нема други пелена е потребно!.трим, лесни пелена поттикнува пливање.одобрен за јавни базени.економски & создава помалку отпад—користете & повторна употреба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Бебето може да се движи слободно кога се учат да пливаат во i игра.Snap Обновливи Абсорбента Костим за капење Пелена направени со трим дизајн, еластичен и лесен материјал и удобност шевовите.Заедно со удобност, јас ја играат.Костим за капење Пелена има многу функции, така бебе не треба да се носат било какви други пелена во вода.јас ја играат.е оригиналниот Пливаат Пелена производителот, и има патентиран три-слој дизајн.На wicking лагер помага во спречување на пелена осип, внатрешниот абсорбента слој помага во заштита против мензи надвор од базен, и водоотпорен надворешниот слој работи со сит-фитинг половината и нозете за да се обезбеди сигурна заштита од unsanitary и срамни несреќи во базен.Костим за капење, Пелена доаѓа во забава дизајни за сите-во-едно пелена и костим за капење.Со издржлив, лесен, и машина перат ткаенина, бебето може да се носат тоа одново и одново.Родителите ќе заштедат пари и да го цениме ниско влијание врз животната средина од обновливи Пливаат Пелени.Тие, исто така сакам лесно да се заклучи прилепува кои го прават пелена се менува брзо и лесно!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата