Maclaren Raincover Твин - ги Штити од дожд, Ветер и Снег. Fastens Брзо и Лесно да Сите Maclaren Близнак Колички и Сите Чадор-пати Двојно Шетач Брендови. Phthalate ПВЦ Слободни. Лесно да се ?

Maclaren Raincover Твин - ги Штити од дожд, Ветер и Снег. Fastens Брзо и Лесно да Сите Maclaren Близнак Колички

Достапно за вашата нарачка
DEN 840.00
Залиха:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Премиум правец-отпорни raincover го штити вашето дете од дожд, ветер и снег овозможувајќи за безбедно вентилација.Phthalate слободни.Нашите јасно raincover овозможува на вашето дете да се погледне надвор и ќе ги задржи за затворање се види.Се вклопува Maclaren е Близнак Триумф и повеќето чадор пати близнак колички.Тоа fastens брзо и безбедно; Продавници лесно.Суштински додаток за вашиот Близнак Триумф шетач.Потреба за секој шетач, на лесни Raincover го штити вашето дете од дожд, ветер и снег овозможувајќи за безбедно вентилација.Нашите јасно raincover овозможува на вашето дете да се погледне надвор и ќе ги задржи за затворање се види.Тоа fastens брзо и безбедно да ја Maclaren Близнак Триумф, како и огради со лесна за складирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата