Syhood 2 Парчиња Куче Коска Божиќ Чорапи Риба Божиќ Чорапи Милениче Burlap Чорапи Камин Виси Чорапи со Bowknot за Куче, Мачка Божиќ Партија Празник Декорација

Syhood 2 Парчиња Куче Коска Божиќ Чорапи Риба Божиќ Чорапи Милениче Burlap Чорапи Камин Виси Чорапи со Bowknot

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

Она што може да се добијат : на пакетот содржи 2 парчиња милениче Божиќ чорапи, доволни количини може да ги задоволи вашите потреби во фестивал или секојдневниот живот, исто така добри подароци за споделување со вашето семејство и пријатели.Симпатична дизајн : овие чорапи се дизајнирани како куче на коските и риба форма, украсени со симпатична лак јазол во средината кој е отпечатен снегулка шема, живописни и прекрасна, ќе ви даде среќен и изненадување чувство.Голема usages : може да висат овие слатки чорапи на Новогодишни елки, камин, прозорец, ѕид или било кое место што сакате да ги красат, погоден за Божиќ Ден, партии, Нова Година, училиштето, училницата, куќа декорација и повеќе, добро е да се донесе Божиќ атмосфера.Здрав материјал : овие Божиќ виси чорапи се изработуваат од burlap материјал, кој е издржлив и не е лесно да се скрши, слабее или солза, може да ви обезбеди долго време на usages.Големина детали : секој порибување мерки за прибл. 16 x 8 инчи, што е доволно капацитет може да се одржи многу предмети, како што се мали играчки, бонбони и други Божиќ подароци, лесен и лесно да се носат и продавница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата