VI04 Лаптоп Батеријата за HP Резервни 756743-001 756478-851 756744-001 756478-421 756478-422 VI04041 VI04XL VI04041-CL HSTNN-LB6I HSTNN-C82C ProBook 450 G2 Павилјон 15-P226NR 15-P213CL Завист M7-K111DX

VI04 Лаптоп Батеријата за HP Резервни 756743-001 756478-851 756744-001 756478-421 756478-422 VI04041 VI04XL VI04041-CL

Достапно за вашата нарачка
DEN 695.76
Залиха:

Не чувајте ја вашата батерија под 5% или длабоко празнење државата (долго време 0%), може да се претвори на батеријата заштита и предизвика батерија за да не успее да ја полните.Може да биде предизвикана од батеријата лабава.Отстранете НАИЗМЕНИЧНА струја.Се справи со несреќи мирно.Чекор 2 : Текст "msinfo32" во празното поле и кликнете на ОК за да ја отворите Систем за Информации.Враќање прозорец ќе биде затворен еден месец откако сте го добиле на производот.Проверете дали батеријата диск е во нормална состојба, ако не, преземете соодветни возачот софтвер ажурирање.Батерија Тип : Li-ion.Заменете НАИЗМЕНИЧНА струја.Отстранете ја батеријата.Бренд : ZAYAUPVL.Чекор 3 : Исклучете го кабелот поврзан на батеријата, а потоа извадете ја батеријата.Контакт со нас преку следете чекор : ве Молиме кликнете на продавачот продавница на десен агол "постави прашање" и да се јавите на продавачот директно за 12 месеци гаранција и 60 дена пари назад.Тоа може да се калибрира состојбата на батеријата со вршење на целосна и ефективна полнење и празнење на батеријата еднаш месечно.Сигурност : 100% нов од производителот, секоја батерија помина фабрика за тестирање, одделение А клетки се обезбеди брзо цени и ниска потрошувачка на енергија, изградена-во коло заштита гарантира и безбедноста и стабилноста.

Кон својствата

Brand:

Најдобри предлози во категоријата