5mm Круг Врвот RGB Бавно Авто Промена LED - Ултра Светла (Пакување од 5)

5mm Круг Врвот RGB Бавно Авто Промена LED - Ултра Светла (Пакување од 5)

Достапно за вашата нарачка
DEN 140.88
Залиха:

5mm Круг Врвот RGB Бавно Авто Промена LED - Ултра Светла (Војници од НАС).Големина : 5mm Круг Врвот, Боја : Црвена/Зелена/Сина боја (RGB), Луминозноста : 5,000-8,000 mcd.Напред Напон : 3.0-3.4 v, Тековни : 20m A, бранова Должина : N/A RGB Авто Бавно.Агол на гледање : 20-30 Степени, Mount Style : Преку Дупка (НАТОПИ), Леќа Боја : Јасно.Супер-светли Led диоди, кои се користат за mods, РК, adruino, автомобили, ХО Скала модели, авиони, камиони, adafruit проекти, ноќта на вештерките, божиќ, КОМПЈУТЕР, Ultra Light, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата