7 Широк Бела Чипка Ткаенина за Шиење Чипка Лента Трим Еластична Еластичен Чипка за Изработката 5 Двор

7 Широк Бела Чипка Ткаенина за Шиење Чипка Лента Трим Еластична Еластичен Чипка за Изработката 5 Двор

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

93% Памук 7% Spandex.Мек и еластичен чипка,многу удобно и Кожата Пријателски.Големина : 7"широк x 5 метри.Домот флорални дизајн достапни во мулти убави бои.Широк Апликации : мулти убави бои чипка лентата е совршен за свадба партија роденден украс, подарок завиткување, embellishing пакување, покана картички и други занаети.Рака Мие/Машина за Миење : Препорачливо да ја стави во Торба за Перење додека за перење во машина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата