Сет од 3 Јапонски Tawashi Четки за Чистење на Овошје и Зеленчук и Други апарати за Домаќинство Чистење

Сет од 3 Јапонски Tawashi Четки за Чистење на Овошје и Зеленчук и Други апарати за Домаќинство Чистење

Достапно за вашата нарачка
DEN 334.80
Залиха:

Сет од 3 Традиционалните Јапонски Tawashi Четки. 3 1/2" Долго x 2 3/4" Широк x 1 1/2" Дебела.Направен од цврсто врзани природни дланка влакна.Овие се традиционални Јапонски scrubber, што се користи првенствено за чистење на овошје и зеленчук.Тие, исто така, имаат и други апарати за домаќинство работи, како на пример чистење јадење, садови и тави.Тие се направени од цврсто врзани дланка влакна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата