Долг Ракав Pullover Џемпер Црна Долг Ракав Џемпер Црна Pullover Џемпер Долга Црна врвот Преголеми Pullover Џемпер

Долг Ракав Pullover Џемпер Црна Долг Ракав Џемпер Црна Pullover Џемпер Долга Црна врвот Преголеми Pullover Џемпер

Достапно за вашата нарачка
DEN 598.56
Залиха:

Оваа pullover џемпер доволно топло и многу пријатна.Овој џемпер може да се носи како еден неврзан џемпер за секојдневно носење, или тоа може да се носи на банкети.100% Полиестер.Перење Настава : Машина перат, препорачуваме со перење торба, не железо, не кајгана, висат линија или сува.Оваа буци поврзана секојдневен џемпер за жените се погодни за сите жени и девојки, а тоа е многу разновиден.Притискам до turtleneck џемпери за есен и зима ,тоа ќе ве направи фокус на толпата.Тоа може да се носи со неврзан панталони или со секси фармерки.Жените Turtleneck Batwing Ракав Лабава Преголеми Буци Плетени Pullover Џемпер Скокач Блузи отвори пред sweatshirt женска облека со јакна долго cardigan жените зима женска отвори пред џемпер црна јакна со џебови cardigans со џебови дами џемпери со џебови џемпер палта жените долго топло cardigan џемпер жените женска зимска облека долго cardigan femme долг црн џемпер жените долго поврзана јакна жените зима облекуваат жените зимски фустани жените обичните жени долга црна јакна cardigan џемпер жените долга црна јакна жените долго sweatshirt жените се отвори џемпери жените поврзана џемпер долго фустани жените секојдневен долгата зимска јакна жените црна дами cardigan џемпер сплетам отворете јакна јакна femme гроздобер џемпер лабава џемпери жените batwing џемпери жените преголеми шарени џемпер боја блок џемпер жените преголеми pullover џемпер жените v џемпер црн џемпер жените преголеми turtleneck џемпер женска pullover џемпер преголеми розова џемпер женска зелен џемпер преголеми turtleneck џемпери жените долг ракав ноќ кошула, жени, бели платнени џемпер жените шарени baggy џемпер црно бели платнени џемпер долг ракав џемпер жените плетени џемпер син џемпер pullover џемпер долг ракав џемпер v џемпер жените плетени џемпери Боја : I | Големина : XX-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.МАТЕРИЈАЛ : Супер мек и удобен, еластичен и лесен, Овој солидна боја џемпер ткаени со парична казна и lightweightknit совршен за лесна случува секојдневно носат, дише и еластична плетени ткаенини создава опуштена одговара, неверојатни носи искуство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата