Quoizel ANW8602AN Andrews Суета Бања Осветлување, 2-Светлина, 200 W, Антички Никел (9 H x 14 W)

Quoizel ANW8602AN Andrews Суета Бања Осветлување, 2-Светлина, 200 W, Антички Никел (9 H x 14 W)

Достапно за вашата нарачка
DEN 6479.76
Залиха:

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Продолжување Род од Quoizel колекција.Објектот Димензии : Должина : 0. 50 инчи Висина : 6. 00 инчи Ширина : 0. 50 инчи.Светлината Тип : Додаток.Столетните стил на Andrews Бања Колекција е синоним со класичен индустриски дизајн.Јасно стакло нијанси encircle штекерите (подножјата) и се појавуваат како, иако тие лебдат над гроздобер светилки со вжарено.Античкиот Никел завршница на тела тело го комплетира изгледот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата