GOHONGXING 5 Pack-Mesh се Мијат Кеси за Машина за Перење, Градници, Чорапи, Бања Крпи, чаршаф, Bedcover, Играчки, Организирање на Патување

GOHONGXING 5 Pack-Mesh се Мијат Кеси за Машина за Перење, Градници, Чорапи, Бања Крпи, чаршаф, Bedcover, Играчки,

Достапно за вашата нарачка
DEN 167.28
Залиха:

2 Големи Торби (16" x 20") и 3 Средни Кеси (12" x 16").Заштитете го вашиот delicates од заплитане, snagging, или влечење во миење или фен.Издржливи и дише полиестер влакна материјал, здрава и чиста.Овие долна Облека Торби за Перење изврши совршено секој пат заштита на вашиот delicates, и имајќи ги како нови.Употреба на Фен премногу.Мулти-цел употреба : торба за Перење или организатор торба за облека кога ќе патуваат низ светот.Пакет се Вклучени : 5x Underwear торба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата