Greenlee 06-03-36A D'VersiBIT Тип На дупчалка со спирална бургија Малку, 3/8 од 36-Инчен

Greenlee 06-03-36A D'VersiBIT Тип На дупчалка со спирална бургија Малку, 3/8 од 36-Инчен

Достапно за вашата нарачка
DEN 307.20
Залиха:

Дрво-тип дупчалка со спирална бургија малку со завртка точка.Повлекува себе низ дрво, се избегнува одење или лизгање.Одличен за дупчење во мек шумата или преку тенки пресеци.Бавно назад-коси овозможува лесно пребарување.Се наведнува за да ги задоволат вашите потреби.Од Производителот Риболов жица или кабел преку постоечките ѕидови се користи за да биде фрустрирачки и одземаат многу време, но D'Versi BIT има направено едноставно како bowing пролет челик вратило во насоката во која сакате да се вежба и вклучување на моќ.Докажани во полето за да го достави точни и професионални резултати во повеќе апликации.Битови се движат од 3/16-Инчен 1-Инчен (4.8 да 25.4 mm) во дијаметар и во окно должина од 12-Инчен 72-Инчен (304.8 да 1828.8 mm).D'Versi BIT Систем го прави возможно да се лесно да се постигне дури и сложени инсталации.Оваа патентиран систем придава на квалитетот вежба малку да долга еластична пролет челик вратило.Кога се користи со Ставањето Алатка, оваа флексибилност го прави возможно да се лесно да се манипулира со малку рамките на ѕидовите.По дупчење, прикачете D'Versi GRIP да дупка во вежба и да се повлече жица или кабел назад низ ѕид.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата