2 Хималаите Оган Чаши Кристалната Сол Светилка Исполнет со Рок Сол

2 Хималаите Оган Чаши Кристалната Сол Светилка Исполнет со Рок Сол

Достапно за вашата нарачка
DEN 959.76
Залиха:

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 100% ЧИСТА ХИМАЛАЈСКА СОЛ. 2 СОЛ СВЕТИЛКИ ЗА ЦЕНА НА ЕДЕН 6-8" D x 2. УМЕТНИЧКИ СТРАНА НАПРАВЕНА од СТРАНА BTSC - ЦРНА ТАИ СОЛ Ко.ОДГОВОРНО НАПРАВЕНИ ВКЛУЧУВА БЕЛА КАБЕЛОТ.СИЈАЛИЧКАТА НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ. 100% ВИСТИНСКИ И АВТЕНТИЧНИ.Пред милиони години, под Хималајските Планини, овие чиста розова кристали се формираат.Заштитени од модерната загадувачи, Хималајска сол е често нарекуван како најчиста сол на земјата.Тие изпускам античките исцелување негативни јони кои повлече токсините од воздух, и подмладување на духот.Вистинските Димензии се 6-8 инчи по сад.Прекрасен, моќен, чиста и природна може да се користи да се дефинира нашата сол производи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата