WDONGX Исклучителна Врата се Справи со Домаќинство Универзална Цинк Легура Прозорецот се Справи со Современите Едноставни Рамни Отворање на Прозорецот се Справи со

WDONGX Исклучителна Врата се Справи со Домаќинство Универзална Цинк Легура Прозорецот се Справи со Современите

Достапно за вашата нарачка
DEN 962.40
Залиха:

Погоден за повеќето стандардни вратата големини. 1. Деликатна прозорецот се справи, погодно за вас да го отворите и затворите прозорецот, безбеден и сигурен. 2. Со користење на скриена завртки инсталација и лесен за користење, погоден за семејството и за комерцијална употреба. 3. Усвојува со висока цврстина цинк легура материјал, силни и издржливи, носат‑отпорни, и анти‑стареењето. 4. Мазна површина, отпорност на корозија, оксидација отпор, нема рѓа, убава и практична.Домаќинство Универзална Цинк Легура Прозорецот се Справи со Хардвер Фитинзи за Рамен Отворање Window Feature : 1. Деликатна прозорецот се справи, погодно за вас да го отворите и затворите прозорецот, безбеден и сигурен.2. Со користење на скриена завртки инсталација и лесен за користење, погоден за семејството и за комерцијална употреба.3. Усвојува со висока цврстина цинк легура материјал, силни и издржливи, носат‑отпорни, и анти‑стареењето.4. Мазна површина, отпорност на корозија, оксидација отпор, нема рѓа, убава и практична.5. Таа донесува модерен и едноставен стил на изглед и исклучителни изработка, погоден за повеќето прозорец.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Прозорец Handle Material : Цинк Alloy Style : Модерна и Simple Application : Сите Window Weight : Прибл. 225g / 7.9 oz Product Големина : се Справи со Големина : Прибл. 12x8cm / 4.7x3.1in Hole Растојание : Прибл. 6cm / 2.4 in Hole Дијаметар : Прибл. 5mm / 0.2 in Package Листа : 1 x Window Handleonly над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Window Handle
Material:
Zinc Alloy
Style:
Modern and Simple
Application:
All Window
Weight:
Approx. 225g / 7.9oz
Product Size:
Handle Size:
Approx. 12x8cm / 4.7x3.1in
Hole Distance:
Approx. 6cm / 2.4in
Hole Diameter:
Approx. 5mm / 0.2in
Package List:
1 x Window Handle :
only the above package content, other products are not included. :
1. Please allow 1-3mm errors caused by manual measurement. Please make sure you don’t mind before triggering :
2. The color may show different differences, please understand :

Најдобри предлози во категоријата