2022 Излет - 2022 Календар Излет со Табови, Јан. 2022 - Декември. 2022 Излет Неделно & Месечна Агенда со Внатрешен Џеб, 6.1 x 8.3, 15 Месеци Излет со Флексибилни Маска, Црна

2022 Излет - 2022 Календар Излет со Табови, Јан. 2022 - Декември. 2022 Излет Неделно & Месечна Агенда со Внатрешен

Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76
Залиха:

Јануари 2022 - декември 2022 стилски ден планер, кој 12 месеци на месечни и неделни страници за лесно година планирање и распоред; 3 месечен бонус страници (октомври 2021 - декември 2021) се вклучени.Месечен приказ на страниците содржат претходниот и следниот месец референца календари за долгорочно планирање, и белешки одделението за важни проекти; Големи празници се наведени, поминатото и преостанатото дена забележи.Неделен приказ на страниците нудат доволно наредени пишување простор за подетални планирање, неделен календар што ќе ви овозможи да се задржи дневник на вашите состаноци, да-dos, потсетници и идеи подобро.Животот излет вклучува погодно список на празници, референца календари, контакти страници и дополнителни џеб да се приспособат на вашиот распоред потреби.Печатени на висок квалитет на бела хартија за чиста пишување простор, со премиум квалитет ги опфаќа и издржливи, обложени јазичиња што го издржат постојана употреба во текот на годината.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата