100pcs Безбедност Компатибилен RF 8.2 MHz Мини Тешко Ознака со Pin ЕАС Antitheft 70X58mm

100pcs Безбедност Компатибилен RF 8.2 MHz Мини Тешко Ознака со Pin ЕАС Antitheft 70X58mm

Достапно за вашата нарачка
DEN 501.12
Залиха:

Димензија : 70 X58mm (2.75×2.28 инчен).Фреквенција : 8.2 MHz. 100 Тагови и Игли Боја Црна.Бела боја.Обично на производот ќе биде испратен во 2-5 работни дена и трае околу 39 работни дена за да стигне до вас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата