Виски Сигурни Започнете со Испорака Пакување Лента, 1.88 x 38.2 yd, Наменета за Пакување, Транспорт и Маркетинг, Тивко се Развивам, Нема Разделување или Кинење, 3 Core, Јасно,

Виски Сигурни Започнете со Испорака Пакување Лента, 1.88 x 38.2 yd, Наменета за Пакување, Транспорт и Маркетинг,

Достапно за вашата нарачка
DEN 131.76
Залиха:

Лесно start секој пат.Unwinds мирно и тивко.Силен, издржлив топла топи лепило држи пакети безбеден.Тешко 2.6 мили дебелина зема за грубото ракување.Отпорен на splintering, slivering, нагон за чешање на окото.Виски Сигурни Започнете со Испорака Пакување Лента карактеристики технологија која овозможува непречено, лесно да се развивам.Тоа unwinds со ниско ниво на бучава која е одлична за канцеларија на животната средина.Ги исполнува упатствата за НАС Поштенски Прописи за стандардните пакети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата