Повеќенаменски Мобилен Телефон Носителот 360 степени Автомобил на Воздухот Контрола на Пропустливи Планината Стојат Ротација Магнетни Прст Ѕвони Телефонот Носите

Повеќенаменски Мобилен Телефон Носителот 360 степени Автомобил на Воздухот Контрола на Пропустливи Планината Стојат

Достапно за вашата нарачка
DEN 237.36
Залиха:

【АВТОМОБИЛ ПРОПУСТЛИВИ МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ】Лепило може да биде цврсто прикачен на телефонот да ве спречува телефонот од паѓање.Карактеристики : Материјал : ABS Носителот ширина : 5.Со трајни и стабилни менгеме носителот, тоа може да се поправи и одговара за различни големина мобилен.Опис : едноставен за инсталација, без потребни алатки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата