Blaupunkt AMP1901D Универзален Автомобил Говорникот Засилувач од Класа D 1-Канал 2000 W Max Моќ

Blaupunkt AMP1901D Универзален Автомобил Говорникот Засилувач од Класа D 1-Канал 2000 W Max Моќ

Достапно за вашата нарачка
DEN 1749.60
Залиха:

Засилувач Класа : D. Максимална Излезна Моќност : 2000 W.RMS Моќност (1 Ohms) : 1800 W x 1. RMS Моќност (2 Ohms) : 1300 W x 4. RMS Моќност (4 Ohms) : 600 x 1. Зачестеност Одговор : 30 Hz-250 Hz.Јачина на Бучава Сооднос : => 96d B.Напон Снабдување : 11-15 V Dc.Се здобијат со Прилагодите : 250m V-6 V.На Blaupunkt AMP1901 D 2000 W 1-Канал, Полн Опсег Засилувач (AMP1901 D) отелотворува над 90 години на иновации и квалитет во Blaupunkt производи, што го прави совршен засилувач да го инсталирате во вашиот моторно возило.Со оптимизиран 1800-watt RMS излез и максимална излезна моќност 2000 w, можете да ја дадете вашата музика огромен поттик за во власта и дека ќе има вас и вашите патници забавите додека на патот.Овој тенок засилувач совршено се вклопува во секој багажникот, па лесно можете да ја поврзете со вашиот стерео систем.Се amped за Blaupunkt 2000 W 1-Канал, Полн Опсег Засилувач (AMP1901 D) и да ги преземат на вашиот автомобил за да на следното ниво.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата