Philips 4K Ултра HD и Blu-ray Плеер со Репродукција вградениот WiFi, Netflix, YouTube & VUDU

Philips 4K Ултра HD и Blu-ray Плеер со Репродукција вградениот WiFi, Netflix, YouTube & VUDU

Достапно за вашата нарачка
DEN 4799.76
Залиха:

4 K Ултра HD перформанси за години се грижи слободен уживање.Проширување на можностите за визуелна перцепција.Лесно да уживате во локалните медиуми од вас домашна мрежа.Уживајте во вашата омилена Netflix содржина во HD и 4 K!.Да се види на You Tube видеа директно на вашиот големиот екран ТВ (Иако P&F САД Inc.ќе бараме да се обезбеди добар избор на услуги, содржина или софтвер, P&F САД Inc.не гарантира континуирана пристап до некои специфични услуги и содржина или софтвер.).Уживајте во 4 K Blu-ray со HDR На Philips BDP7303 4 K Ултра HD и Blu-ray плеер со HDR поддршка е најдобар начин за да се реализира целосниот потенцијал на вашиот 4 K ТЕЛЕВИЗОР.Со неверојатно остри 4 K слики со живи бои и контраст овозможено благодарение на Висок Динамички Опсег поддршка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата