Crestview Колекција Чендлер 62.5 Инчен Смола Потресени Бела Традиционалните Подот Светилка со Fleur-де-lis Детали за Домашната Канцеларија, Дневна Соба и Спална соба

Crestview Колекција Чендлер 62.5 Инчен Смола Потресени Бела Традиционалните Подот Светилка со Fleur-де-lis Детали

Достапно за вашата нарачка
DEN 2300.88
Залиха:

Направена од метал.Сребро nickle заврши.Карактеристики две стаклени orbs со сребрена пукам заврши.Три начин прекинувач 150 вати max.Вклучува бела тапан сенка димензии 12 x 14 x 10 инчи висина. 62.5" ПОЛИ ПОДОТ СВЕТИЛКА, 1 КОМПЈУТЕР ПРОЗОРЦИ PK, 1.93'.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата