5 компјутери Пластична Рачка Занает Тема Машина Цвест Бод Unpicker Шиење Алатка Крст-Бод Конец за Шиење Смена

5 компјутери Пластична Рачка Занает Тема Машина Цвест Бод Unpicker Шиење Алатка Крст-Бод Конец за Шиење Смена

Достапно за вашата нарачка
DEN 119.76
Залиха:

Точка име : Тема Машина.Чистење Маска може да се заштити вашата рака од пункција и на сечилото edg.Материјал : Челик и пластика.Совршен за расцепен од шевовите и бода без да се оштети ткаенината.Големина : 8.7*1.0 cm.Боја : Црвена, Жолта, Сина, Зелена испрати за случаен избор.Пакет листата : 5 компјутери/многу * Нишка Машина(случаен боја).Боја : Црвена, Жолта, Сина, Зелена испрати за random Material : Челик и plastic Package листата : 5 компјутери/многу * Нишка Машина(случаен боја)Реден име : Тема Cutter Size : 8.7*1.0 cm Features : Совршен за расцепен од шевовите и бода без оштетување на fabric Clean Маска може да се заштити вашата рака од пункција и на сечилото edge Note : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата