ANNKE NAK500 H. 265+ 8CH 5MP Home Security Камера Систем со Целосна Боја Ноќ Визија за Отворен и Затворен, 8MP Надзор DVR Рекордер со 2TB HDD Вклучени & 8pcs 5MP Куршум Камери, e-mail Alert

ANNKE NAK500 H. 265+ 8CH 5MP Home Security Камера Систем со Целосна Боја Ноќ Визија за Отворен и Затворен, 8MP

Достапно за вашата нарачка
DEN 13439.76
Залиха:

【5 MP Night Chroma 24/7 Боја Визија Ноќ】F/1.0 супер бленда, acme боја визија ноќ технологија, активна усогласување техника, напредни интернет провајдер на сите им помогне на оваа жичен безбедносна камера систем за фотографирање ултра јасно 5 MP Супер HD снимки во 20 fps.Добиете вистинска целосна слики во боја, дури и во 0.0005 лукс осветлување ноќ без додаток светлина. 【130 d B Вистински WDR s во кутија?. 1 X 8 CH 4 K Безбедност DVR8 X 5 MP Полна Боја Ноќ Визија за Безбедност Cameras1 X 12 V Адаптер за DVR8 X Слободни 12 V Моќност Адаптери за Camera8 X Слободни 60 ft/18.3 м BNC Кабли за Куршум Camera1 X USB Mouse1 X Слободни HDMI Кабел s супер лесно за вас да го прилагодите видео режими.Едноставно се одржи контрола на копчето на камери кабел за да го вклучите режим на излез врз основа на вашиот DVR излез.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата