Micador jR. Џамбо Акварел Палета, 12-Бои

Micador jR. Џамбо Акварел Палета, 12-Бои

Достапно за вашата нарачка
DEN 1960.80
Залиха:

Пакет Висина на Производот : 23.0".Пакет Должина на Производот : 23.0".Pacakge Ширина на Производот : 32.0".Земја на Потекло : Кина.Овој 12-боја акварел палета карактеристики живописни бои и paintbrush така што младите уметници може да започнете веднаш!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата