UYZ Миленичиња Забава Фидер Куче Сад Бавно Внесувач, Нередот Запре Куче Храната Сад Лавиринт Интерактивни Загатка Не Пропадна, Намалување на Гушење и Нередот Запре ?

UYZ Миленичиња Забава Фидер Куче Сад Бавно Внесувач, Нередот Запре Куче Храната Сад Лавиринт Интерактивни Загатка

Достапно за вашата нарачка
DEN 1581.60
Залиха:

БЕЗБЕДНО СИГУРЕН и ЛЕСЕН ЧИСТИ : ниска фидер сад е направен со храна безбедно, изработени од еколошки plástico материјал.лесен за употреба и чиста.непречено дизајн на устата, за да се избегне милениче устата и јазикот, од тоа да биде изгребани.ЗАБАВА & ЗДРАВА ИСХРАНА : цвет слични интерактивни фидер направете вашето домашно милениче на исхрана, забава, помогне да се зголеми интелегенцијата, и се погодни за мали, средни и големи кучиња.ефикасно се врти јадење во среќен пат.СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН : светло обоени фидер ќе се разбуди вашите куќи интерес и го прави јадење од фидер лесно.користи природата-дизајни инспирирани да им помогне на кучињата јадат на природен чекор.ефикасно се врти јадење во среќен пат.ФАНТАСТИЧНА СОДРЖИНА : бавно фидер сад одличен за брзо јадење на кучиња и мачки, тоа е забавена јадење надолу од околу 10-20 секунди до 3-4 минути.тоа се забави нашите кучиња јадење надолу.ова е запрен, на болест и е дефинитивно подобро за неговото варење.СОВРШЕН простор ЗА ХРАНЕЊЕ : за 400g/14oz (забелешка : не се прелива целосно сите одеднаш да се избегне расипување кога вашето куче јаде) бавно фидер сад база проширува за да се спречи да биде исфрлен повеќе од домашни миленици.Џвака полека и се посветам на здрава исхрана habits Product материјал : пластични material Product спецификации : дијаметар од 20cm висока 5cm Packing листата : анти-задави слоу фуд сад*1 Note : Кога чистење, се препорачува да се чува на температура на водата околу 50°По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата