Abena Essentials Перат Underpads, 35 X 42

Abena Essentials Перат Underpads, 35 X 42

Достапно за вашата нарачка
DEN 1068.00
Залиха:

Мие под влошки се направени од СТП или PVC.Висок absorbency поради дистрибуција на слоеви.Може да се мијат повеќе од 300 пати.Нема диференцијал намалила во слоеви кога измиени.Може да се перат и собори сушени на средна топлина амбиент.На Abena Essentials мие под подлога е крајната сите ноќ душек заштита мие под подлога.Мек памук-како топ-лист го прави производ идеален за луѓе со чувствителна кожа.Круг аглите помогне да се избегнат тркалаат-ups-от.Користи опсег од Возрасни инконтиненција употреба, за бебиња, па дури и домашни миленици.Многу абсорбента рампа апсорбира до 50 fl мл.Наменети се за повеќекратна употреба.Може да биде машина за измиени и исушени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата